Поліція відловлювала п’яних мігрантів

За добу працівники поліції та представники міграційної служби виявили 11 іноземців, що вчинили адміністративні порушення чинного українського законодавства.

Так, білопільські полісмени склали адмінпротокол відносно 56-річного жителя сусідньої держави, що проживає в одному з сіл району, за повторну появу в громадському місці у п’яному вигляді, та виявили у іншого іноземця, що довгий час проживає в одному з сіл району, прострочену посвідку на право проживання в Україні.

Працівники Буринського відділення поліції склали два адмінпротоколи на громадян іншої держави віком 52-х та 46-років, що палили у приміщенні місцевого автовокзалу.

А дільничні офіцери поліції Сумського району за подібні правопорушення та розпивання спиртного у громадському місці попередили одразу кількох іноземців, що проживають на території їх обслуговування. 

У ході операції «Мігрант» полісмени обласного центру разом із представниками міграційної служби встановили факт незаконного проживання на території України 24-річного громадянина однієї з країн африканського континенту. Двох таких порушників із сусідньої держави виявили путивльські полісмени, та одного – ямпільські.

Нині у відповідності з вимогами чинного законодавства працівники міграційної служби склали на іноземців-нелегалів адмінпротоколи за ознаками ст. 203 КУпАП України, та подали до суду матеріали щодо видворення їх за межі держави.

Поділитися в соціальних мережах