Поліція викрила міні-цех з виготовлення самогону

До дільничних офіцерів поліції Шостки стали надходити скарги від пересічних громадян про те, що один із мешканців Шостки влаштував вдома справжній цех з виготовлення саморобної горілки. Правоохоронці не стали зволікати та навідалися до квартири 64-річного чоловіка.

«Під час огляду помешкання пенсіонера, – коментує Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції, – нашими співробітниками було знайдено та вилучено 60 літрів самогону, понад 100 літрів так званої браги, самогонний апарат та предмет, схожий на пістолет. Зброя була направлена на експертизу, все інше – знищене на місці».

У своє виправдання власник квартири каже, що саморобну горілку виготовляв для власних потреб, так би мовити – із запасом. Наразі у відношенні чоловіка поліцейські склали адміністративний протокол за ознаками ст. 176 КУпАП «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення». Санкція цієї статті передбачає від 51 до 170 гривень штрафу. 

За фактом вилучення пістолета відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Поділитися в соціальних мережах