Поліція за півроку не знайшла зниклого підприємця

Ілля Леонідович Циганок 3 червня цього року на своєму автомобілі «Нива» (державний номер ВМ 1650 ВЕ) виїхав на дачу в с. Чулатове Новгород-Сіверського району Чернігівської області. З того часу він на зв’язок із рідними не виходив і додому не повернувся. За даним фактом у поліції відкрите кримінальне провадження.

З моменту зникнення чоловіка, правоохоронці Шостки опитали значну кількість жителів Шостки і Чернігівської області, котрі могли знати подробиці зникнення приватного підприємця та місце його нинішнього перебування. Перевіряється та аналізується інформація, отримана від родичів, яка стала їм відома у ході самостійного пошуку безвісті зниклого. Орієнтування з фотокартками та описом зовнішності зниклого, а також його автомобіля, розіслані у всі відділи і відділення поліції України, до обласних та республіканських ЗМІ. Попри всі вжиті заходи чоловіка знайти не вдалося.

На вигляд розшукуваному 48-50 років, середньої статури. Зріст близько 170 см, має коротке русяве волосся з сивиною, обличчя овальне, лоб високий, очі блакитні.

Працівники поліції та рідні Циганка Іллі Леонідовича звертаються до громадян, яким відома будь-яка інформація, що допоможе у розшуку, повідомити в найближчий відділ поліції за телефонами: «102», (05449) 4-69-60, або 095-880-40-26.

pm716image003

Поділитися в соціальних мережах