Поліція забрала вірменина за те, що пропонував хабар у 800 гривень

Сьогодні вночі до пункту пропуску «Бачівськ», що на кордоні з Росією, на вхід в Україну в пішому порядку прибув громадянин Вірменії. Під час проходження прикордонного контролю охоронці кордону виявили наявність в наданому ним паспортному документі 2-х підроблених відміток Державної прикордонної служби України про перетинання державного кордону України.

Під час з’ясування походження підроблених відміток іноземець, з метою «вирішення питання» безперешкодного перетину кордону, запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в розмірі 800 гривень, на що отримав категоричну відмову.

Наразі охоронці кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення. До компетентних правоохоронних органів направлені повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампівта ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Правопорушника передали співробітникам поліції для прийняття відповідного правового рішення.

Поділитися в соціальних мережах