Посадовців ДП «Авіакон» засудили за крадіжку установки до бойового вертольоту

Начальник цеху №6 ДП «Авіакон» та його заступник отримали по 2 роки випробувального терміну за крадіжку приладів наведення з бойових вертольотів. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону.

У вересні 2016 року чиновники вивезли з території держпідприємства військовий прилад наведення вартістю 655 тис. гривень. А в червні 2016 року ділків затримали при спробі продажу приладу місцевому жителю за все за 10 тис. доларів. І прилад наведення, і гроші правоохоронці тоді вилучили.

У судовому засіданні чиновники частково визнали свою провину. Конотопський міський суд Сумської області визнав чиновників винними за ч. 5 ст. 191 КК і засудив до п’яти років позбавлення волі. Проте звільнив їх від призначеного основного покарання з випробувальним терміном на два роки. Також суд позбавив чиновників права займати відповідні посади протягом одного року, без конфіскації майна.

Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» – державне підприємство авіаційної промисловості України, розташоване в межах міста Конотоп у Сумській області. Підприємство здійснює діагностику, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання і модернізацію вертольотів. «Авіакон» входить в сферу управління «Укроборонпром».

Поділитися в соціальних мережах