Посадовцю-“вбивці” подовжили домашній арешт

Вчора, 22 січня, у Зарічному районному суді м. Суми відбулося чергове слухання кримінального провадження стосовно посадової особи УМВС України в Сумській області Євгена Дмитренка, обвинуваченого за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

Нагадаємо, особа звинувачується в тому, що перебуваючи на службі в м. Слов’янськ, на грунті особистих неприязних відносин із потерпілим, зробив постріли з табельної зброї в останнього. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер.

За інформацією прес-служби суду, у цей день до обвинуваченого було продовжено запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Термін дії постанови встановлено до 20 березня 2018 включно. Слухати справу продовжать 29 січня.

Джерело: 0542.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах