Постраждалих у ДТП дітей не можуть доставити в Україну

Українських школярів, які постраждали в ДТП у Білорусі, на даний момент немає можливості доставити в Україну. Зробити транспортування не дозволяє важкий стан дітей.

Як заявив дитячий омбудсмен Микола Кулеба в ефірі телеканалу «112 Україна», двоє дітей на даний момент перебуваютьув Брестській обласній лікарні в дуже важкому стані, троє – у важкому і лише один – у стані середньої тяжкості. Однак лікарі забороняють будь-яке тривале транспортування для всіх. За прогнозами Кулеби, такий стан триватиме ще 2-3 тижні.

Що стосується загиблої дитини, то за ним відправили спеціальний реанімобіль. Загиблим виявився учень Сумської гімназії № 1 Владислав Кушніренко. Йому було 12 років. У школі виставили в холі фото загиблого з чорною стрічкою. Розповідають, що хлопчик добре вчився, був активним.

Нагадаємо, прокуратура Сумської області порушила справу за фактом неналежної організації поїздки за кордон дітей. У разі підтвердження провини обвинуваченим загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на той самий строк із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого. А в Білорусі порушили кримінальну справу проти українця, який був за кермом мікроавтобуса. Його затримали.

Джерело: fraza.ua

Поділитися в соціальних мережах