Пожежі та потопи: Сумчанин тримає в страху весь будинок (фото)

Мешканці будинку за адресою вул. Супруна, 21 у Сумах скаржаться на сусіда. За їх словами, через нього в будинку постійно трапляється якесь лихо.

Люди стверджують, їхній сусід має проблеми з алкоголем та наркотиками і постійно влаштовує пожежі, а іноді в його квартирі прориває труби. Тому сумчани бояться за своє життя та помешкання. «Вже 4 рази викликали пожежників. Навіть вони знають цю квартиру, і швидка допомога також знає цю квартиру, і ніхто не хоче ним займатися. А топить постійно людей і пожежі влаштовує. І як до нього ходять такі ж самі друзі, як і він, що вони там травку варять, чим вони там займаються? Ми дітей боїмося випустити на сходовий майданчик», — скаржаться сумчани.

У квартирі чоловіка – безлад, стоїть безліч пустих пляшок, ще й напередодні сталася пожежа. Сусіди періодично викликають сумчанину швидку, йому ставлять крапельницю, і за годину все починається знову. Дільничний про проблему знає, але зробити нічого не може.

У департаменті соціального захисту населення розповіли, що, можливо, сумчанина потрібно просто полікувати. «Для того, щоб був проведений огляд цієї людини, необхідно звернутися колективно до Сумського обласного наркологічного диспансеру, аби лікарі визначили можливості цієї людини і дали заключення про стан її здоров’я. І можливо, потребу в лікуванні або госпіталізації цієї людини», — говорить Олена Родінка, заступник начальника управління соціально-трудових відносин департаменту соціального захисту населення.

46333683_1594854693948216_8080380513816150016_n

Джерело: sts.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах