Пожежу в спортклубі гасили 8 годин

Як ми уже повідомляли, сьогодні, 12 січня, о 09:58 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в двоповерховій будівлі спортивного клубу по вул. Заливній, 15.

Зважаючи на те, що загоряння сталося у густонаселеному мікрорайоні, де поруч розташовані навчальні заклади, на гасіння залучили всі підрозділи оперативно-рятувальної служби Сум. Ускладнювали гасіння конструктивні особливості будівлі – горючими конструкціями та утеплювачем вогонь поширився на значну площу, утворилось сильне задимлення. Для роботи в осередку пожежі рятувальники створили три ланки газодимозахисної служби, які працюють в апаратах для захисту органів дихання. Ліквідація загоряння проводилася як зсередини будівлі, так і ззовні за допомогою автодрабини.

Об 11:56 пожежу вдалося локалізувати на площі 1200 кв. м і тільки о 18:00 – ліквідувати. Загалом на місці працювало 32 чоловіки особового складу, 7 одиниць автотехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За попередніми даними, загиблих та постраждалих немає.

Нагадаємо, у зв’язку із щільним задимленням на місці пожежі було зупинено заняття в 29-й загальноосвітній школі, яка розташована на прилеглій території. Дітей у супроводі батьків відпустили додому.

Причина пожежі та обставини з’ясовуються.

Поділитися в соціальних мережах