Правоохоронці арештували трактор “чорних лісорубів”

Шосткинською місцевою прокуратурою 28-річного жителя с. Чапліївка Шосткинського району повідомлено про підозру в незаконному порубі дерев та умисному нанесенні побоїв громадянинові у зв’язку з його службовою діяльністю. Дії підозрюваного кваліфіковано за ст. 246, ч. 2 ст. 350 КК України. Також вручено повідомлення про підозру в незаконному порубі дерев 59-річному батькові підозрюваного. Йому інкриміновано вчинення злочину за ст. 246 КК України.

Як повідомив керівник Шосткинської місцевої прокуратури Ігор Зайцев, подія сталась у районі с. Чапліївка Шосткинського району. 18.04.2017 близько 11:00 год. батько з сином приїхали на тракторі з причепом у лісосмугу, де напередодні без відповідних дозвільних документів спиляли 12 дерев. Завантаживши колоди, чоловіки вже збирались їхати, однак були зупинені працівниками ДП «Шосткинський агролісгосп».

Службові особи намагались затримати порушників до приїзду поліції, проте чоловіки почали чинити опір. 28-річний молодик наніс майстру кілька ударів кулаками в обличчя та по голові. А після того, як той впав на землю, ще наніс йому декілька ударів ногою по руці та по голові. Доки потерпілий оговтувався, батько з сином вивантажили викрадені колоди та втекли з місця події.

Досудове розслідування триває, на даний час трактор вилучений та перебуває на штрафмайданчику, вирішується питання про обрання запобіжних заходів підозрюваним.

Довідково: ч. 2 ст. 350 КК України – карається обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк;
ст. 246 КК України – карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Поділитися в соціальних мережах