Правоохоронці вилучили колекцію книг ХІХ століття

У пункті пропуску «Велика Писарівка», що на Сумщині, прикордонники спільно з працівниками митниці попередили спробу вивезення з України колекції книг кінця ХІХ століття. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

«Під час перевірки автомобіля марки «BMW X5» словацької реєстрації, яким виїжджав до Росії наш співвітчизник, прикордонний наряд в багажному відділенні транспортного засобу серед інших речей виявив 20 томів «Большой Энциклопедии» 1986 року видавництва», — йдеться в повідомленні.

Наразі колекція книг передана для проведення експертизи на предмет культурної чи історичної цінності. На правопорушника складені відповідні процесуальні матеріали.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах