Правоохоронці затримали росіянина

Учора, 26 лютого, у Путивльському районі спільна міжвідомча група, до складу якої увійшли співробітники оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби, військовослужбовці Сумського загону, працівники Національної поліції та міграційної служби, у рамках проведення оперативно-профілактичних заходів «Мігрант» виявили громадянина Росії, який порушив правила перебування в Україні.

Під час проведення планових заходів у н. п. Горки правоохоронці виявили громадянина Росії, який проживав на території України за посвідкою на тимчасове проживання, термін дії якої закінчився ще у 2015 році.

Наразі за порушення правил перебування в Україні на 47-річного чоловіка складені адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 203 КУпАП. Подальше правове рішення відносно росіянина буде прийняте працівниками міграційної служби.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах