Правоохоронці зняли з рейсу фуру

Учора, 6 червня, у міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» та «Катеринівка» прикордонники Сумського загону виявили транспортні засоби з невідповідністю номерів кузовів.

Під час перевірки в пункті пропуску «Бачівськ» легкового автомобіля марки «VOLVO» російської реєстрації 2012 року випуску, яким в’їжджав до України громадянин Росії, прикордонний наряд виявив розбіжність номеру кузова транспортного засобу з номером, який вказаний у реєстраційному документі.

Що стосується вантажного автомобіля марки «DAF» казахської реєстрації 2013 року випуску, на якому через пункт пропуску «Катеринівка» слідував до України громадянин Казахстану, то прикордонники також виявили невідповідність номеру кузова вантажівки з номером, який вказаний у реєстраційному документі.

Наразі на водіїв складені адміністративні матеріали за ст. 121-1 (експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах) КУпАП.

Транспортні засоби встановленим порядком передали працівникам поліції для проведення відповідних подальших перевірок.

Поділитися в соціальних мережах