Про 19-річного загиблого в АТО конотопця знімають фільм

Робота над документальною стрічкою про полеглого у російсько-українській війні 19-річного добровольця Андрія Кривича (друга «Діллі») триває. Про це повідомила Катерина Петренко, журналістка 24-го каналу на своїй сторінці у Фейсбук.

«Близько 6 годин відзнятого матеріалу, орієнтовно стільки ж — архівних відео. Зйомки ще незавершені. На часі — фінальний етап — запис побратимів, які ділили в ротації з Діллі дім, БК, заступали на позиції, мали розмови, травили жарти, а далі бачили його неживим, несли труну на цвинтар, кричали «Слава!» й верталися далі на фронт… зціпивши зуби, начіпивши на шиї обереги, сповненні люті й рішучості…Бо знають, за що воюють. Бо не можуть не воювати. Коли трохи вщухло — збулося «пророцтво».. цілком спокійна опівночі сиджу в його картатій сорочці і методично розшифровую відзняте. Просто дивно стало. Смерть — не кінець. Тримаймося один за одного й робімо спільну справу разом… Роботи стане на всіх у цій країні і у цій війні… Обіймаю», — йдеться у дописі.

Катерина і є ініціатором створення фільму. «Головною метою фільму є збереження пам’яті про героїзм 19-річного українця — друга «Діллі», який віддав своє життя за незалежність України. Робота над фільмом триває: команда працює над етапом запису бойових побратимів. Зйомки проводились у рідному місті Андрія, у Києві та Сумах професійними операторами, хоч і проект любительський. Наразі узгоджуються усі аспекти його подачі», — розповідає Катерина Петренко.

Наступним етапом буде пошук професійних звукорежисерів, спеціалістів із монтажу.

Джерело: sumypost.com

Поділитися в соціальних мережах