Професор СумДУ обізвав українців та закликав їх вивозити в Росію

Професор, завідувач кафедри філософії СумдУ Іван Мозговий продовжує дивувати Фейсбук-спільноту різкими заявами образливого характеру, що аніскільки не роблять йому честі. Нагадаємо, нещодавно його гострі вислови адресувалися головному радикалу країни Олегу Ляшку, якого назвав Бобіком. Але черговий допис викладача-філософа у соцмережі “перевершив” цькування нардепа, адже він із очевидною ненавистю обізвав жителів цілого регіону Донбасу – даунбасами, мабуть, “забувши”, що це такі ж самі українці, як і сам професор СумДУ.

Пан Мозговий обурився поширенням повідомлень на різних сайтах про платну програму переселення в Росію і запропонував безкоштовно забирати “даунбасів”, а організаторів поїздок до РФ взагалі відправляти до в’язниці.

Дослівно це мало такий вигляд:

“Куди дивиться наша СБУ? По ресурсах висить оголошення: “Программа переселия в Росиию”. Вказана сума коштів, які треба заплатити. Хтось на цьому заробляє, підриваючи нашу безпеку й добробут громадян. Хай даунбасів забирають безплатно! А організаторів туризму до Кацапстану треба саджати негайно, надійно і надовго!”

23414393_623492528040069_166923168_n

Прикро, що у той час, коли в АТО гинуть зовсім молоді хлопці, захищаючи цілісність і незалежність України, представники інтелігенції, як у даному випадку, ставлять під сумнів єдність українського народу і пропагують ненависть до жителів як окупованих так і не окупованих територій. Залишається сподіватися, що таких промов, як у процитованому пості, на парах не чують сумські студенти, а керівництво СумДУ все ж зверне увагу на свого співробітника, який страждає шовіністичними та сепаратистськими поглядами, дозволяючи так просто розпоряджатися долею кількох мільйонів українців.

 

Поділитися в соціальних мережах