Прокуратура наполягає на покаранні екс-кандидата в мери Шостки

Шосткинська місцева прокуратура підтримувала державне обвинувачення стосовно жителя Шостки К., який має відношення до однієї з молодіжних організацій і балотувався на посаду мера міста.

Як ми уже повідомляли, він звинувачувався у незаконному носінні вогнепальної зброї. За вироком суду чоловіка визнано винним у інкримінованому злочині та призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, однак звільнено від відбування покарання з іспитовим строком – один рік.

Нагадаємо, 1 січня 2016 року в одному з розважальних закладів Шостки у 50-річного К. вилучено пістолет «ZORAKI» моделі 914- S, що згідно висновку експерта є короткоствольною гладкоствольною вогнепальною зброєю, а також 8 патронів калібру 9 mm Р.А., споряджені еластичним метальним снарядом, які згідно висновку експерта є бойовими припасами, вироблені кустарним способом, придатні для стрільби з травматичної зброї з вогнепальним принципом метання снаряду.

Дії К. кваліфіковано за ч. 1 ст. 263 (носіння, зберігання, придбання, передача чи збут бойових припасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) КК України. Як повідомив керівник Шосткинської місцевої прокуратури Ігор Зайцев, прокуратура категорично не погоджується з таким рішенням суду і вже готує апеляційну скаргу.

Поділитися в соціальних мережах