Прокуратура області відкрила справу по тендерам Сумської міської ради

Прокуратура Сумської області оперативно відреагувала на опубліковані на нашому сайті матеріали про недобросовісних учасників тендеру на реконструкцію стадіону “Авангард” (“Бютовская тендерная мафия в Сумах, или Как украсть стадион?”Чому сумський УКС не вимагає компенсації у 160 тисяч?“Бютівці вирішили: реконструювати стадіон “Авангард” буде компанія, що не платить податки?”).

Нагадаємо, що екс-переможець конкурсу компанія “Суми-Южана” заборгувала сумському бюджету 160 тисяч гривень за банківською гарантією, а ТОВ “Топаз” у своїй пропозиції вказало, що не планує сплачувати єдиний податок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Прокуратурою Сумської області 18.10 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей – ч.1 ст.366 КК України. Розпочато досудове розслідування. Сьогодні визначено підслідність за поліцією під процесуальним керівництвом Сумської місцевої прокуратури, куди й передані матеріали

 

 

Поділитися в соціальних мережах