Прокуратура оприлюднила подробиці смерті на зупинці

Прокуратура Сумської області повідомила подробиці трагічної події на зупинці в Сумах.

Так, за інформацією відомства, сьогодні, 21 грудня , близько 8.50 маршрутний автомобіль № 56, повернувши з вул. Білопільський шлях на мікрорайон Тепличний, зупинився у невизначеному місці для висадки пасажирів. Один із пасажирів, уже після того, як водій відновив рух, послизнувшись на сніговому валу, впав під маршрутку та потрапив під праве заднє колесо транспортного засобу. 68-річний чоловік загинув на місці.

Вказані відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху України, що спричинило смерть потерпілого) КК України. На даний час проводиться комплекс слідчих та процесуальних дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин дорожньо-транспортної пригоди. На місце події невідкладно виїхали перший заступник керівника Сумської місцевої прокуратури Валерій Могильний та слідчі прокуратури області.

Нагадуємо, що 9 лютого 2016 року під колесами тролейбуса загинула 17-річна дівчина. До суду направлено обвинувальні акти стосовно водія Комунального підприємства Сумської міської ради «Електроавтотранс», начальника служби руху Комунального підприємства Сумської міської ради «Електроавтотранс», начальника технічного відділу Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради. На даний час судовий розгляд справ триває.

Водночас прокуратурою до Сумської міської ради ще на початку року було направлено декілька листів з вимогою вжити вичерпних заходів щодо забезпечення належного функціонування зупинок та доріг, у тому числі шляхом прибирання вказаних об’єктів у зимовий та літній періоди. Вимоги прокуратури залишилися без розгляду. Трагедія, що забрала життя юної дівчини, не змусила посадових осіб Сумської міської ради вжити заходів щодо належного прибирання доріг і тротуарів.

Враховуючи викладене, розпочато також досудове розслідування за фактом неналежного виконання службовими особами Сумської міської ради своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки та порушення правил, норм і стандартів, що стосуються убезпечення дорожнього руху. Відомості до ЄРДР внесено за ч. 2 ст. 367 та ст. 288 КК України. Наразі водій затриманий в порядку ст. 208 КПК України.

Поділитися в соціальних мережах