Прокуратура виганяє з комунальних приміщень недобросовісних користувачів

Сумською місцевою прокуратурою систематично вивчається інформація щодо законності використання державного та комунального майна, надходження до бюджетів коштів за його відчуження та оренду. Як повідомила прокурор Сумської місцевої прокуратури Марина Краснобрижа, за результатами цієї роботи встановлені непоодинокі факти порушення умов відповідних договорів, наявності значних сум заборгованості за користування таким майном, неправомірного його утримання.

З метою захисту інтересів територіальної громади м. Суми та держави в особі Регіонального відділення Фонду Державного майна України в Сумській області поточного року заявлено 8 позовів на суму 2 млн грн. Наразі до бюджету вже стягнуто майже 500 тис. грн та 236 тис. грн відшкодовано добровільно.

За втручання прокуратури одного недобросовісного користувача зобов’язано звільнити приміщення по вул. Харківській площею 120 кв. м вартістю 300 тис. грн, справа щодо звільнення іншого приміщення в центрі міста площею 135 кв. м вартістю 650 тис. грн наразі розглядається судом.

Поділитися в соціальних мережах