Прокурор врятував жінку від грабіжника

На Сумщині прокурори вміють захищати не тільки інтереси держави чи людини – це довів своїм прикладом 24-річний прокурор Конотопської місцевої прокуратури Сергій Муха.

У середу, 15 лютого, близько 20:00 співробітник прокуратури повертався додому після занять у спортзалі. Проходячи біля кінцевої зупинки трамваю, Сергій почув крик жінки, яка благала про допомогу. Наблизившись, прокурор побачив, що молодий чоловік розбив скло кабіни та намагається відібрати в жінки-кондуктора сумку з грошима. Миттєво зреагувавши, співробітник прокуратури схопив зловмисника за руку, однак той вирвався й намагався втекти.

Далі події відбувались уже на вулиці. Наздогнавши нападника та утримуючи його, Сергій викликав поліцію. Згодом підійшов випадковий перехожий, який запропонував прокуророві допомогу, і вони разом чекали на приїзд поліції. Через декілька хвилин до них підійшов знайомий зловмисника, який намагався кулаками відбити свого товариша, при цьому наніс чоловікові, який допомагав утримувати нападника, декілька ударів у обличчя. У той час під’їхали правоохоронці, які й забрали нападника та його товариша до місцевого відділу поліції.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 (грабіж) КК України, проводяться необхідні першочергові слідчі дії. Прокурор Сумської області оголосив прокурор Конотопської місцевої прокуратури подяку за вжиття необхідних заходів для припинення протиправних дій та затримання правопорушників.

Поділитися в соціальних мережах