Прикордонників втягували у протиправну діяльність

За минулу добу охоронці кордону Сумського загону в пункті пропуску «Бачівськ» та пункті контролю «Конотоп» зафіксували чергові спроби втягування прикордонників у протиправну діяльність.

Учора, 12 січня, до пункту пропуску «Бачівськ» на в’їзд до України автомобілем марки Nissan Primera молдовської реєстрації прибув громадянин Молдови. Під час проходження прикордонного контролю прикордонний наряд в паспортному документі чоловіка виявив наявність чотирьох підроблених відміток Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України.

Під час з’ясування походження підроблених відміток, громадянин з метою «вирішення питання» безперешкодного перетину кордону запропонував прикордоннику 1000 рублів РФ, на що отримав відмову.

Також сьогодні вранці, 13 січня, у пункті контролю для залізничного сполучення «Конотоп» під час здійснення прикордонного контролю поїзда сполученням «Москва-Одеса» громадянин Росії запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в розмірі 2000 російських рублів за непроведення з ним контролю другої лінії для з’ясування мети в’їзду до України. Вартовий кордону відповів відмовою.

Наразі охоронці кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявлених правопорушень, а самих правопорушників передали працівникам поліції для прийняття відповідного правового рішення.

Поділитися в соціальних мережах