Прикордонники не дали одягнути росіян

Прикордонники Сумського загону в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2017» посилили заходи, направлені на протидію незаконній діяльності на державному кордоні.

Реалізовуючи завчасно отриману інформацію про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль, очолюваний дільничним інспектором прикордонної служби, неподалік н. п. Попівка за допомогою приладу тепловізійного спостереження помітив сьогодні вранці біля кордону автомобіль.

Військовослужбовці відділу «Краснопілля» негайно вибули на місце та вивили автомобіль «УАЗ» без номерних знаків з вантажем товарів народного споживання. У салоні транспортного засобу вартові кордону виявили велику кількість мішків з різноманітним одягом. Попередньо встановлено, що правопорушники, скоріш за все, мали намір незаконно перемістити даний вантаж на територію Росії.

Наразі транспортний засіб разом із вантажем, сума якого встановлюється, доставлено до прикордонного підрозділу, його буде передано працівникам фіскальної служби. Правоохоронці ведуть пошуки осіб, можливо причетних до вказаної протиправної діяльності.

Поділитися в соціальних мережах