Прикордонники виклали фото хабаря

Днями в міжнародному пункті контролю для залізничного сполучення «Хутір-Михайлівський» під час здійснення прикордонного контролю поїзда сполученням «Москва-Кишинів» прикордонним нарядом було виявлено громадянина Вірменії, який у ході проведення контролю другої лінії з метою безперешкодного перетину кордону запропонував вартовому рубежів неправомірну винагороду в сумі 3000 російських рублів.

Крім того, учора до міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» на виїзд з України легковим автомобілем марки «Mercedes» прибув громадянин Росії. Під час здійснення прикордонного контролю охоронці кордону з’ясували, що чоловік перевищив термін попереднього перебування на території України. З метою не притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та сприяння у перетинанні державного кордону України росіянин запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 100 гривень.

Наразі вартові кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявлених правопорушень, а самих правопорушників передали працівникам поліції для прийняття визначених законодавством правових рішень.

Поділитися в соціальних мережах