Прикордонники затримали контрабанду автозапчастин

Прикордонники Сумського загону, внутрішньої та власної безпеки прикордонного відомства спільно зі співробітниками УСБУ в Сумській області запобігли спробі незаконного переміщення через кордон партії автозапчастин.

За попередньо отриманою від співробітників ВБКОЗ УСБУ в Сумській області інформації про можливе порушення кордону на напрям держкордону неподалік українського населеного пункту Попівка був висланий спільний прикордонний наряд. Уже близько опівночі правоохоронці помітили рух з боку Росії транспортного засобу.

У декількох метрах від кордону загальною міжвідомчою групою було затримано автомобіль «УАЗ» без номерних знаків. Керував транспортним засобом наш співвітчизник. У салоні правоохоронці виявили вантаж автозапчастин в асортименті, які чоловік намагався незаконно перемістити через українсько-російський кордон. Зараз автомобіль разом із вантажем в установленому порядку передано працівникам фіскальної служби, триває підрахунок і оцінка вартості товару. На 39-річного правопорушника складено адмінматеріали за ст.204-1 КУпАП.

Поділитися в соціальних мережах