Прикордонники затримали контрабандиста з товаром

У Великописарівському районі прикордонники відділу «Велика Писарівка» Сумського загону припинили спробу незаконного переміщення через кордон товарів народного споживання.

Реалізуючи заздалегідь отриману від оперативних співробітників Держприкордонслужби інформацію про можливу протиправну діяльність, прикордонний наряд, очолюваний дільничним інспектором прикордонної служби, в декількох метрах від кордону неподалік н.п. Лукашівка, на березі р. Ворскла виявив і затримав громадянина України. Чоловік за допомогою човна намагався незаконно перемістити до Росії 15 ящиків з товарами народного споживання. За словами правопорушника, в ящиках знаходяться телефонні апарати, тютюн для електронних сигарет, кулери для систем охолодження і мембранні сигналізаційні прилади.

Зараз товар доставлений до прикордонного підрозділу, в установленому порядку буде переданий працівникам фіскальної служби. За спробу незаконного перетину державного кордону України на 34-річного місцевого жителя складено адміністративні матеріали за ст. 204-1 КУпАП.

Поділитися в соціальних мережах