Ресторану продали картоплю, зібрану для АТОвців (фото)

Знаєте, є фільм «Сволота»? Так ось, напевно, цей матеріал – з тієї опери.

Днями в ресторан привезли мішок картоплі – для приготування страв персоналу. Відкривши і висипавши його, всередині працівники знайшли скручений у трубочку папірець, перемотаний синьою та жовтою стрічками. Папірець був у пакетику – так, щоб не пошкодився. Розгорнувши його, усі зрозуміли, що це записка воїнам на сході, повідомляє ahtyrka.com.

Як виявилося, мішок той збирали діти з учителями в школі на Рівненщині, але хтось вирішив, що замість того, аби доставити його до місця призначення, вигідніше буде продати картоплю. Так і живем…

Історія матиме продовження, обіцяють люди, налаштовані знайти «підприємця». Розповсюдження допису вітається, допомога в пошуках також зайвою не буде.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах