Річка Псел набула помаранчевого кольору

У п’ятницю, 23 грудня, сумчанин Аркадій Поважний зняв на відео черговий викид іржавої води в річку Псел у районі легкоатлетичного манежу по вул. Прокоф’єва.

«Водоканал в черговий раз вітає сумчан з Новим роком шляхом викиду у річку Псел іржавої води», – написав він у Фейсбуці, додавши відео.

Нагадаємо, що Аркадій стає очевидцем подібної ситуації вже не вперше. Такий же викид був зафіксований ним на відео у листопаді минулого року. Тоді в Держекоінспекції Сумщини прокоментували те, що трапилося так: «Багато сумчан стурбовані скидом помаранчевої води у Псел. Така ситуація, на жаль, повторюється в районі пішохідного мосту біля Легкоатлетичного манежу УАБС кілька разів на рік. Держекоінспекція у Сумській області постійно аналізує проби води, які відбираються безпосередньо на скиді. І кожного разу ми маємо однакові показники: перевищення вмісту заліза. Звідси і колір води: це звичайна іржа. Що ж стосується конкретно випадку, який спостерігали 26.11.15, то це була так звана “промивка труб” КП «Міськводоканал» СМР. На Харківський стався порив, внаслідок чого була відсутня вода на деяких вулицях. Після ремонту труби промили, а воду скинули у Псел, щоб ця іржава вода не текла з кранів сумчан».

Джерело: gorod.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах