На Сумщині злочинна група обкрадала підприємства
Музикант із Конотопа та Іван Дорн випустили другий спільний трек (відео)
У Конотопі підвищують вартість проїзду в трамваї
У Шостці поліцейські припинили роботу самогонного міні-цеху
Суд повернув громаді Сум «Екстрім пляж» на Блакитних озерах
Головний “щепкінець” Микола Юдін отримав відзнаку “За заслуги перед Сумщиною”
«Суми» знову програли
Сумському судді погрожували фізичною розправою
Сумська біатлоністка отримала годинник від голови ДСНС України
За ненадання інформації журналісту порушено карну справу
На Сумщині згоріла пенсіонерка
У Сумах збирають гроші на вакцинацію безпритульних цуценят
Голова Сумської облради продав останній Мерседес
Закон про мову: хто і як проголосував від Сумщини
Біля обласної бібліотеки зібралося багато пожежних автівокФОТО
Сумчанин замість горілки випив добрива
У скільки обходяться пільгові перевезення обласному бюджету?
Новий головлікар «привласнив» шматок асфальту під своє авто (фото)
У Глухові з’явився таємний меценат
Сумським мостам присвоять назви
Виконком вирішуватиме, чи повертати Сумам історичне обличчя
Наслідки монетизації на Сумщині: Субсидіанти нарощують борги
Вночі на Сумщині згоріли два трактори
В Сумах оштрафовали предприятие за кофейный автомат без чеков
Оприлюднили список актуальних вакансій з найвищою зарплатою
Сесію Сумської облради призначили на 17 травня
Стало известно, что будут строить в Сумах на Вольном лужке
Сумской АТОшник 4 года не может использовать выделенный ему участок
У центрі Сум — аварія на водомережі
Сумчани визначилися, що хочуть бачити на посту голови ОДА Юрія Чмиря

Роменчани скаржаться на злочинні дії депутата

Жителі міста Ромни написали відкрите звернення, в якому нарікають на дії депутата Роменської міської ради.

«Жителі будинку 80 та 82 на вулиці Київській, що є частиною громади міста Ромни та Роменського району, страждають від дій депутата Роменської міської ради та голови депутатської комісії з питань бюджету Юлії МАГДЕНКО, яка своїми злочинними діями довела, що її стихія — це АНАРХІЯ!

Юлія Анатоліївна, депутат політичної партії «ЗА УКРАЇНУ», з великим завзяттям представляється як поборниця за справедливість та законність, при цьому зрадливо й віроломно захопила земельну ділянку поряд із житловим будинком, на якій незаконно (без жодного проекту чи дозволу будінспекції) побудували станцію технічного обслуговування та мийку для автомобілів, без дозволів екологічної чи санітарної служб! З порушенням всіх допустимих норм і правил перегородила земельну ділянку, утворивши маленьке царство «Магденків». Користуючись при цьому корупційними зв’язками й тим, що фактично самозахоплені землі є власністю Бобрицької сільської ради, порушниця уникає від відповідальності!

У кінці 2014 року громадянка Юлія МАГДЕНКО та її чоловік Ігор МАГДЕНКО за адресою: місто Ромни, вулиця Київська, 80-Г, побудували без жодного дозвільного документа станцію технічного обслуговування для автомобілів, яка діє і до сьогодні, при цьому не введена в експлуатацію, грубо порушує чинні архітектурно-будівельні норми законодавства.

Цей факт зафіксовано 30 вересня 2015 року під час того, як управлінням архітектурно-будівельної інспекції було складено акт перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів та протокол про адміністративне правопорушення №484, що на об’єкті «Будівництво станції технічного обслуговування на вулиці Київська, 80, м. Ромни» фактично виконані роботи з облаштування стрічкового фундаменту гаража, стін із вживаної цегли та облаштовано покрівлю, частково виконано утеплення стін, встановлено підйомник для ремонту машин. Підвальне приміщення гаража використовується під офіс. 15 жовтня 2015 року управлінням винесено постанову по справі про адміністративне правопорушення №197 та притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.11 ст. 96 КУпАП та накладено штраф у сумі 5 тисяч 950гривень. У листі управління від 20.11.2015 №40-1018/3418-15 ідеться про факт сплати Ігорем МАГДЕНКОМ, вищевказаного штрафу, тобто дані обставини свідчать про те, що Ігор МАГДЕНКО визнав скоєне правопорушення.

Також відомо, що розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації №301-ОД від 10.06.2015 року громадянинові Ігорю МАГДЕНКУ надано в оренду земельну ділянку державної власності із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення площею 0,0491 гектара, кадастровий номер №5924182300:01:002:0587, розташованої за межами населених пунктів території Бобрицької сільської ради Роменського району строком на 5 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазину). Ураховуючи вищевикладене, будівельний проект чи факт уведення в експлуатацію об’єкту «Станція технічного обслуговування» на земельній ділянці з цільовим призначенням під об’єкт торгівлі (магазин) не можливий.

Станом на 10.07.2018 року будівля «Станції технічного обслуговування», незаконно зведена Магденком І.В. та Магденко Ю.А. за адресою: м. Ромни вулиця Київська, 80, добудована та фактично запущена в роботу як СТО без проектної документації, а також про декларації містобудівної діяльності чи іншого дозвільного документа у сфері архітектури та містобудування. При цьому з дня складання вищевказаних протоколу про адміністративні правопорушення №484 та постанови №197 минуло майже 2 роки, а самочинне будівництво не ліквідовано, не прийнято в експлуатацію, не має будівельного проекту, діє як станція технічного обслуговування, всупереч чинним вимогам архітектурно-будівельних правових норм та актів.

Крім того, у положеннях спеціальної матеріально-правової норми, що міститься в частині першій статті 376 ЦК, поняття самочинного будівництва визначається через сукупність його основних ознак, за наявності яких об’єкт нерухомості може бути визнаний самочинним, зокрема якщо такий об’єкт: 1) збудований або будується на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети; 2) збудований без належного дозволу чи належно затвердженого проекту; 3) збудований з істотними порушеннями будівельних норм і правил. У разі істотного відхилення від проекту, що суперечить суспільним інтересам або порушує права інших осіб, істотного порушення будівельних норм і правил суд за позовом відповідного органу державної влади або органу місцевого самоврядування може постановити рішення, яким зобов’язати особу, яка здійснила (здійснює) будівництво, провести відповідну перебудову. Якщо проведення такої перебудови є неможливим або особа, яка здійснила (здійснює) будівництво, відмовляється від її проведення, таке нерухоме майно за рішенням суду підлягає знесенню за рахунок особи, яка здійснила (здійснює) будівництво. Особа, яка здійснила (здійснює) самочинне будівництво, зобов’язана відшкодувати витрати, пов’язані з приведенням земельної ділянки до попереднього стану (частина сьома статті 376 ЦК).
ПРОСИМО ГРОМАДУ ВТРУТИИСЯ Й ДОПОМОГТИ! НЕВЖЕ СВАВІЛЛЯ ВЛАДНИХ ДЕПУТАТІВ НАВІТЬ У 2018 РОЦІ БУДЕ ПАНУВАТИ НА НАШІЙ ЗЕМЛІ? НЕВЖЕ ПРАВА ЗВИЧАЙНИХ ГРОМАДЯН НІКОЛИ НЕ БУДУТЬ ДОТРИМУВАТИСЯ?

Чорний Роман Анатолійович, Чорна Маргарита Анатоліївна, Рєзнік Аліна Тарасівна, Рєзнік Анатолій Володимирович, Гоміленко Людмила Федорівна, Гвоздецька Яніна Вікторівна», — йдеться в листі роменчан.

Джерело: Новий погляд Роменщини

Поділитися в соціальних мережах
Отставка главы Конституционного суда сорвана
У Зеленского решили заменить Луценко антикоррупционным активистом
В Днепре спасают от ботулизма 17-летнюю беременную школьницу
В Тамбове женщина зарезала мужа из-за дебатов Зеленского и Порошенко
Зеленский высказался по закону о языке
Верховный суд отразил атаку на томос
Рада поддержала революционный для украинской таможни законопроект
Зеленский сменил имя в соцсети
Беларусь частично возобновила поставки топлива в Украину
НБУ впервые за 2 года снизил учетную ставку
Ответственность за нарушение закона о языке отложили на 3 года
Блогер Шарий рассказал, вернется ли он в Украину после победы Зеленского
Журнал People назвал самую красивую женщину мира и поместил ее фото на обложкуФОТО
На Шри-Ланке снова прогремели взрывы
«Готовлюсь рассказать про коррупцию Пети»: Онищенко сообщил о намерении вернуться в Украину
На юге Африки началась первая в истории вакцинация от малярииВІДЕО
Жену Зеленского перепутали с другой украинкой на российском ТВВІДЕО
Появилась «военная доктрина» Зеленского
Украина оказалась в последней десятке рейтинга открытых для бизнеса стран
Польша остановила транзит российской нефти
Рада приняла закон о языке, который рассматривала два месяца
В Египте вводят чрезвычайное положение на 3 месяца
В Раде депутатам раздают БиблиюФОТО
Заместитель Луценко подал в отставку
НАТО посилить підтримку України в рамках трастових фондів
ГПУ уже не подозревает Мангера в убийстве Гандзюк
Вчора
Чешское издание извинилось за статью о Зеленском, но изменило только заголовок
«Киевстар» проиграл суд по жалобе на мелодию вместо гудков
Кто заменит Владимира Зеленского в проектах «Квартала 95»
Украина просит срочно созвать Совбез ООН из-за указа Путина о выдаче паспортов жителям Донбасса