Роменчанин сяде за невдалий обмін золота

До інспектора Роменського відділу поліції з заявою про крадіжку звернулась 86-річна роменчанка.

Пенсіонерка пояснила, що деякий час разом з нею проживала сімейна пара. Чоловік із жінкою приглядали за нею і допомагали по господарству. Однак після того, як вони з’їхали, бабуся з‘ясувала, що золоті сережки, які вона носила, раптом виявились дуже схожою, але дешевою біжутерією. Потерпіла згадала, що перед від‘їздом квартирант просив подивитись прикраси, але відразу їх і повернув. Запідозривши молодого чоловіка у вчиненні крадіжки, літня жінка просила у правоохоронців допомоги.

Інспектор поліції провів перевірку та встановив, що й справді до загадкової підміни ювелірних виробів був причетний 27-річний квартирант заявниці. Як з’ясувалось, чоловік, запримітивши у старенької дорогі сережки, вирішив їх поцупити. Тому під приводом «просто подивись» спочатку взяв коштовні прикраси, а потім повернув дуже схожу копію – звичайну біжутерію. Тоді бабуся підміни не помітила.

Полісмени знайшли підозрюваного та опитали. Виправдовуючись, молодик пояснив, що йому нагально потрібні були гроші. Тому й вирішив у такий спосіб «підзаробити». Поцуплені сережки відніс і здав до ломбарду, а отриманими грошима скористався на свій розсуд.

Наразі по даному факту слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та проводять подальшу перевірку. Підприємливому молодику загрожує до трьох років ув’язнення, передає Сектор комунікації поліції Сумської області

Поділитися в соціальних мережах