Роменчанин збанкрутів від смс-ки

Повідомлення про шахрайство до Роменського відділу поліції надійшло від 26-річного чоловіка. Він розповів, що, отримавши смс-повідомлення про заблокування банківської картки, зателефонував за вказаним номером телефону. Та після розмови з чоловіком, який назвався банкіром, втратив усі свої заощадження.

За словами потерпілого, аферист запевнив, що по телефону він зможе розблокувати його картку, треба лише назвати свої персональні дані, номер картки та пін-код, після чого чоловік отримав ще одне повідомлення про зняття з його рахунку 5 тисяч 806 гривень.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та роблять все можливе, аби знайти та притягти до відповідальності зловмисника. А також вкотре звертаються до жителів області, не довіряти телефонним співрозмовникам, тим паче працівникам банку, працівникам служби безпеки банку. Пам’ятайте, всі банківські операції проводяться виключно в банківських установах, а з такими пропозиціями телефонують лише шахраї!

Поділитися в соціальних мережах