Роменські рятувальники продовжують ліквідовувати пожежу на військових складах Чернігівщини

Бійці Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України продовжують ліквідовувати наслідки масштабної пожежі на території 6-го арсеналу Міноборони України поблизу смт Дружба на Чернігівщині, яка сталася 9 жовтня 2018 року.

На Чернігівщину були відправлені 14 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки, серед якої 2 екскаватори. За час робіт піротехніками Центру було вилучено близько 900 вибухонебезпечних предметів різних калібрів, водії екскаваторів виїхали на 163 заявки і виконали земляних робіт обсягом близько 2000 кубічних метрів.

Усього на місці пожежі вже очищено 96% ураженої зони від вибухонебезпечних предметів. Вилучено понад 8 тисяч вибухонебезпечних предметів. Системи життєзабезпечення – стаціонарний телефонний зв’язок, газопостачання, електропостачання, водопостачання та водовідведення – Ічнянського району працюють в штатному режимі. У даний час відновлено 69 будинків у 20 населених пунктах. Здійснено ремонт покрівлі та скління вікон у п’яти будинках.

Повністю очищені населені пункти, піротехніки перейшли до очищення пятикилометрової, а іноді й трикілометрової зони навколо складів, повідомляє прес-служба Центру.

Поділитися в соціальних мережах