Роменського поліцейського побили та підпалили?

Чоловік три дні перебував на межі смерті. Зараз же лікується в обласному опіковому центрі.

На шпальтах однієї з роменських газет з’явилося прохання про допомогу для правоохоронця, постраждалого від рук нелюдів. Як зазначається, невідомі підстерегли чоловіка біля його помешкання, жорстоко побили, облили бензином та підпалили. Подія сталася ще місяць тому, у ніч із 16 на 17 жовтня, проте резонансного розголосу набула лише зараз.

У поліції розповіли, що постраждав оперуповноважений карного розшуку. У такому стані чоловік іще зміг дістатися в будинок, розповідає старший інспектор Роменського відділу поліції Наталія Потапенко Звідти його непритомного з опіками забрала «швидка».

Що сталося тієї злощасної ночі – ніхто не знає. Дружина поліцейського розповідає, що сам він нічого не пам’ятає, хто з нього знущався – також не бачив, та і взагалі про те, що сталося, згадує неохоче. Жінка уявлення не має, хто міг так жорстоко обійтися з її чоловіком. Чи пов’язано це з роботою поліцейського – не знає, погроз нібито також не було.

Сусіди говорять, що нічого підозрілого вночі не чули й не бачили. Та й узагалі перемовляються між собою, що знущалися з чоловіка десь в іншому місці, а до багатоповерхівки привезли вже потім, адже людину, яка горить біля будинку, важко не помітити. Не чули й звуків бійки.

Правоохоронці ж ситуацію поки не коментують. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.122 Кримінального кодексу України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкод-ження), обставини справи встановлюються.

Джерело: http://www.novpoglyad.com.ua

Поділитися в соціальних мережах