Росія натякає на обмін затриманих сумських прикордонників на росіян

Російська Федерація може запропонувати обмін затриманих офіцерів Державної прикордонної служби України на двох російських прикордонників, передає newsone.ua.

Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян в ефірі одного з українських телеканалів.
Слободян наголосив, що повернути українських прикордонників додому буде складно, але переговори з цього питання з російською стороною тривають.

“Зараз ми намагаємося активізувати діалог з росіянами, щоб вони нам надали вичерпну інформацію про те, що сталося на кордоні в той день (3 жовтня, – ред.) І за яких обставин наші прикордонники потрапили в Російську Федерацію”, – розповів він.

Слободян вважає, що російська сторона може запропонувати провести обмін захоплених українських офіцерів ДПСУ на двох російських прикордонників.

“Один з листів, який ми недавно отримали від росіян, свідчить про те, що вони нібито готові до діалогу, натякнули на дзеркальні заходи з нашого боку. Може, дійсно, будуть намагатися ініціювати обмін наших військовослужбовців на двох російських прикордонників, яких ми затримали на адмінкордоні з тимчасово окупованим Кримом кілька місяців тому “, – сказав він.

Сьогодні з’явилося відео допиту сумських прикордонників Ігоря Дзюбака та Богдана Марцоня, яких утримують спецслжби РФ.

Поділитися в соціальних мережах