Росіянин хотів відкупити від проблем молдаванку

До пункту пропуску «Бачівськ» на в’їзд до України автомобілем марки «Вольво» російської реєстрації прибули громадянин Росії та громадянка Молдови. Під час проведення прикордонного контролю охоронці кордону в паспортному документі громадянки Молдови, яка слідувала в якості пасажира, виявили наявність підробленої відмітки Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України.

Під час з’ясування походження підробленої відмітки громадянин Росії із метою «вирішення питання» безперешкодного перетину кордону та не складання відносно громадянки Молдови відповідних документів про виявлене протиправне діяння запропонував прикордоннику грошову винагороду в сумі 1000 російських рублів.

Наразі охоронці кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявлених правопорушень. До компетентних правоохоронних органів направлені повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Правопорушників передали працівникам поліції для прийняття відповідних правових рішень.

Поділитися в соціальних мережах