Росіянин хотів відкупитися від проблем на кордоні за 500 гривень

Прикордонники Сумщини в рамках проведення прикордонним відомством антикорупційної акції «Стоп корупція. Від слів до дій!» в черговий раз зафіксували спробу втягування персоналу в протиправну діяльність.

Учора в пункті контролю для залізничного сполучення «Конотоп» під час здійснення прикордонного контролю поїзда сполученням «Хмельницький-Москва» прикордонним нарядом було виявлено громадянина Росії, який перевищив термін перебування на території України, чим здійснив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 203 КУпАП.

Під час запрошення чоловіка до прикордонного підрозділу для складання відповідних документів, останній, з метою «вирішення питання» щодо безперешкодного перетину кордону, запропонував прикордоннику неправомірну винагороду у сумі 500 гривень, на що отримав категоричну відмову.

Наразі охоронці кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення. За порушення встановленого терміну перебування в Україні громадянина Росії притягнуто до адміністративної відповідальності, накладено штраф у розмірі 850 гривень та до компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Правопорушника передали працівникам поліції для прийняття відповідного правового рішення.

Поділитися в соціальних мережах