Розмова з незнайомцем обійшлася у 4,5 тисячі

До чергової частини Білопільського відділення поліції звернулася 37-річна жителька Білопілля. Жінка розповіла: з її рахунку щойно хтось зняв 4449 гривен.

Як з‘ясували викликані полісмени, за півгодини до цього їй на мобільний подзвонив чоловік, котрий назвався представником одного з відомих банків України. Під приводом нібито розблокування її банківської картки він попросив повідомити їй конфіденційні реквізити її картки та повідомити код, що має прийти їй у смс-повідомленні. Жінка, не задумуючись, виконала всі вказівки невідомого «благодійника», у результаті – залишилась без своїх заощаджень.

Слідчі поліції відкрили за даним фактом кримінальне провадження за ч. 1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та всі необхідні слідчі дії, аби з‘ясувати особу шахрая та повернути потерпілій втрачені гроші. 

Поліція знову звертається до громадян з засторогою: будьте уважними та обережними у розмовах з незнайомцями. За жодних обставин не повідомляйте їм номери рахунків, карт і коди доступу до них. А в тому разі, якщо виникають якісь непорозуміння чи труднощі з рахунками або платіжними документами – особисто звертайтеся до найближчого відділення чи філії потрібного вам банку.

Поділитися в соціальних мережах