Рибалки завдали збитків на 52 тисячі грн

За листопад працівниками Сумського рибоохоронного патруля було здійснено 59 рибоохоронних рейди, у ході яких викрито 69 правопорушень. 89% справ (62) про адмінправопорушення направлено до суду для притягнення порушників до відповідальності згідно з чинним законодавством. Збитки, завдані порушеннями, складають 52 тис грн.

З виявлених правопорушень зафіксовано: 27 грубих – за ч. 4 ст.85 КУпАП, 1 – за ч. 3 ст.85 КУпАП, 33 – за ч. 1 ст. 881 КУпАП (незаконне придбання чи збут риби) та 2 порушення за ст. 85-1 КУпАП (виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь добування об’єктів тваринного або рослинного світу). За місяць рибоохоронними патрульними було вилучено 65 заборонених знарядь лову, з них 1 електровудка та 2 плавзасоби. Складено 6 актів про виявлення безгосподарського майна, в результаті яких вилучено 17 одиниць заборонених знарядь лову.

Нагадаємо, в області триває заборона на лов риби на зимувальних ямах до закінчення зимового періоду 2018 року.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах