Селянин вкрав велосипед, щоб доїхати після гулянь додому

Із заявою про зникнення з власного подвір’я велосипеда до місцевого дільничного офіцера поліції звернувся житель одного з сіл Серединобудського району. Чоловік залишив свого двоколісника на ніч у дворі під навісом, а вже на ранок у дворі його не було.

Поспілкувались із місцевими жителями, поліцейські встановили, що того дня до одного з них приходив у гості приятель із сусіднього села. Ним виявився раніше судимий за вчинення корисливих злочинів 29 річний чоловік. 

Спілкувались із підозрюваним у відділку. Чоловік не став заперечувати своєї вини та відразу видав поліції викрадений велосипед. 

«З його слів, на святі в селі він вжив досить багато алкоголю, і відчуваючи втому, вирішив роздобути собі велосипед, аби доїхати до своєї домівки в сусіднє село, – розповідає Сергій Забозлаєв, начальник Серединобудського відділення поліції. – Тож, гуляючи селом, він зайшов до чужого двору, та помітивши під навісом препарований двоколісник, поїхав на ньому до свого села».

Наразі за даним фактом в поліції відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. За скоєне чоловіку може загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

24796388_1390962171026359_2785829022253100442_n

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах