Серійний крадій на Сумщині крав тарілки

До поліції Ямпільського району з листопада надійшло кілька повідомлень від господарів дачних будинків про вчинені крадіжки майна. Зловмисники виносили все, що могло становити цінність – посуд, побутову та відеотехніку, різного роду електроінструменти і навіть дрібну домашню живність.

Оперативники під час розшукових заходів звернули увагу на те, що «почерк» вчинення злочинів схожий, і припустили, що дачні будинки обкрадала одна й та ж сама особа чи особи. Як з‘ясувалося в подальшому – їх підозри були обґрунтовані.

У ході досудового слідства в поле зору розшуковців потрапив 21-річний житель району. Пізніше, у гаражах одного з шосткінських автокооперативів було знайдено та вилучено більшість викраденого у громадян майна. Більш того, полісмени виявили та вилучили поцуплені речі з інших будиночків, власники яких поки що або не знають, що їх обібрано, або не звернулися до поліції з відповідними заявами.

«Наші співробітники з‘ясували, що підозрюваний вивозив поцуплене майно власним автомобілем з причепом, – коментує ситуацію начальник Ямпільського відділення поліції Сергій Забозлаєв. – Наразі молодий чоловік затриманий, вирішується питання про взяття його під варту. Слідчі довели, що він «доклав» рук до 6 крадіжок з дачних будинків громадян, збирають докази причетності підозрюваного ще до 5 подібних злочинів, та встановлюють коло осіб, з якими він контактував під час збуту викраденого. Я звертаютя до жителів району з проханням частіше навідуватися до своїх дач, і у випадку виявлення крадіжки негайно звернутися до поліції – можливо, ви упізнаєте у вилучених речах своє майно».

Слідчі дії в рамках кримінальних проваджень, відкритих за ознаками ч. 3 ст. 185 КК України, тривають. Призначено ряд товарознавчих експертиз, що мають визначити розмір завданих громадянам збитків. Молодому чоловіку загрожує покарання у вигляді ув‘язнення строком від 3-х до 6-ти років, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

pm193image005

pm277image001

pm498image006

pm671image004

pm384image003

Поділитися в соціальних мережах