Ще один сумський підривник потрапив під суд

Учора, 9 жовтня, суддею Зарічного райсуду було призначено до судового розгляду кримінальне провадження стосовно громадянина Л., який звинувачується в скоєнні вибуху в будинку по проспекту М. Лушпи. Прес-служба суду повідомляє, що судове засідання відбудеться 19 жовтня об 11:00.

Інформаційно: кримінальний злочин стався 9 січня 2017 року біля 8:30 за адресою: м. Суми, проспект М. Лушпи, обвинувачений Л., у квартирі, що належить його матері, від’єднав у кухні шланг газової плити від труби газопостачання і відкрив газовий кран. Цим забезпечив надходження природного газу в приміщення квартири і будинку.

Дочекавшись коли газ заповнив приміщення квартири, громадянин Л. умисно підпалив газоповітряну суміш, яка утворилася, що призвело до її займання і вибуху. У результаті вибуху було пошкоджено і знищено внутрішню частину квартири матері обвинуваченого Л., сусідню квартиру і під’їзд будинку.

Нагадаємо, іншого підозрюваного у вибуху – в житловому будинку на вулиці Металургів, 24 – суд визнав неосудним та випустив із СІЗО.

Поділитися в соціальних мережах