«Східний корпус» викрив чиновника земуправління в корупції

«Східний корпус» викрив чиновника земуправління в корупції

Спростовуючи неправдиву інформацію про особливі зв’язки «Східного корпусу» із сумським забудовником, що була опублікована в «Данкорі»,  лідер громадської організації Денис Сокур викрив чиновника Сумської міськради в корупції.

За даними «Східного корпусу», працівник земельного управління  Роман Базіль, придбав у компанії «Сумбуд» квартиру із величезною знижкою – 6 тисяч доларів. Один лише цей факт наводить на думку про те, що він скористався службовими повноваженнями у власних інтересах. Як розповів нашій редакції Денис Сокур, на кожний квадратний метр «земельник» отримав знижку, що складала 500 грн.

Наразі ж Роман Базіль разом з іншим «активістом» Романом Кірнозом намагається взяти під свій контроль всі ЖЕКи  мікрорайону «Еспланада» (до слова, один ЖЕК вони вже взяли). Для цього вони вдаються до систематичних інформаційних випадів на адресу ПАТ «Сумбуд». Цікаво, що сам пан Базіль підтвертив інформацію, про бажання взяти під контроль свого ЖЕКу й інші будинки “Еспланади”, таким чином показавши свій корисний мотив у цій справі.

На засіданні містобудівельної ради він єдиний від імені всіх мешканців «Еспланади» виступив проти надто щільної забудови мікрорайону і звинуватив забудовника в незапланованій соціальній інфраструктурі. Насправді ж один із проектів «Еспланади» передбачає будівництво школи і дитячого садочка.

Денис Сокур також повідомив про те, що від неприйняття плану забудови «Еспланади» виграє незаконна парковка «Сенс», до якої пан Базиль як співробітник земельного управління теж має відношення і особисто зацікавлений в продовженні її існування.

«Східний корпус» , продовжуючи відриту боротьбу із корупцією, порушує питання: звідки у звичайного співробітника земельного управління, який не отримує на своїй роботі великих доходів, взялися кошти на придбання трикімнатної квартири в новобудові? Правоохоронні органи мають усі підстави провести перевірку, наскільки законно нажив своє майно даний чиновник.

 

Поділитися в соціальних мережах