Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» змусили через суд сплатити 1,2 млн боргу за оренду

Органами прокуратури Сумської області проводиться системна робота щодо захисту інтересів держави. Так, лише після втручання прокуратури Сумщини Шосткинським підприємством сплачено заборгованість за оренду комунального майна майже 1,2 млн грн.

Встановлено, що у 2007 році Шосткинською міською радою товариству з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» передано в строкове платне користування цілісний майновий комплекс по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії. Однак підприємство, в порушення умов договору, своєчасно не сплачувало орендну плату, у зв’язку з чим прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення заборгованості.

У ході розгляду господарським судом Сумської області вказаної справи Шосткинським підприємством у добровільному порядку сплачено всю суму заборгованості.

Окрім того, прокуратурою в інтересах Шосткинської міської ради пред’явлено позов про зобов’язання провести аудиторські перевірки діяльності вказаного товариства щодо використання оренди комунального майна.

Поділитися в соціальних мережах