Шосткинців просять не створювати ажіотаж у відділі субсидій

Сьогодні, 24 вересня, розпочато прийом заяв і декларацій від претендентів субсидій на новий опалювальної сезон згідно з раніше отриманим талонами. Про це на апаратній нараді повідомила начальник управління праці і соціального захисту населення Антоніна Наймитенко.

— Я звертаюся до всіх, хто буде приходити згідно своєї черги і згідно талонів, з проханням не робити цього завчасно, а максимум за 15 хвилин. На вулиці холодно, дощить, а всім разом перебувати у приміщенні на вул. Горького, 4а незручно, через те, що воно не дуже велике. Щоби не було тисняви і, як наслідок, ускладнень з боку здоров’я, приходьте, будь-ласка, у призначений час, — відзначила керівниця.

Також Антоніна Наймитенко порекомендувала приходити на прийом з уже заповненими вдома документами, щоб не займати час фахівців і не створювати черг:

— Спеціалісти управління будуть перевіряти правильність заповнення, підказувати, але на прийомі не варто заповнювали все з початку до кінця. Краще це зробити дома спокійно, ретельно вивіривши всі номери особових рахунків, паспортних даних.

Поділитися в соціальних мережах