Шукають сумчанку, яка вкрала гроші у бабусі

Учора, 18 травня, близько 10:00 до будинку 87-річної пенсіонерки на вулиці Бітицька в Сумах завітала молода незнайома жінка, яка назвалася соціальним працівником.

Прибула повідомила, що обслуговує цей район, та запитала, чи не потребує старенька матеріальної допомоги. Потім заявила, що в Україні нібито розпочалася грошова реформа, і з обігу вилучаються «старі» купюри великого номіналу. Гостя запитала, чи не потребує старенька обміну.

Бабуся відразу ж дістала зі схованки 1500 гривень трьома банкнотами та передала їх у руки «соціальній працівниці». Та відразу ж визначила, що купюри підлягають обміну, дістала зі своєї сумки новенькі, хрусткі папірці, з портретами Г. Сковороди та вручила їх пенсіонерці. А за хвилину розпрощалася та вийшла з оселі.

Лиш за годину бабця, розглядаючи на світло «нові» гроші, виявила що «це не гроші, це приколи». Саме такі написи були на всіх трьох папірцях. Зловмисниці ж звісно й слід прохолов. Її прикмети: на вигляд 20-25 років, худорлява, зріст 170-175 см, була одягнута в куртку нижче пояса та кросівки з білими вставками.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочала слідство. Правоохоронці звертаються до громадян, і перш за все до літніх людей, які часто залишаються вдома наодинці, з проханням ні за яких обставин не впускати до своїх домівок незнайомих людей, ким би вони не називалися та які б послуги не пропанували. Обережність і увага допоможе зберегти ваші заощадження від крадіїв та шахраїв.

Поділитися в соціальних мережах