Скоєно розбійний напад на приватний будинок

За клопотанням Білопільського відділу Конотопської місцевої прокуратури двом особам, які здійснили розбійний напад на Білопільщині, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Встановлено, що троє чоловіків 30 січня цього року приблизно о 18:20, одягнувши на голови балаклави, проникли до домогосподарства на Білопільщині, де, погрожуючи господарям будинку предметом, схожим на пістолет, та ножем, вимагали передачі матеріальних цінностей. Однак власники будинку, а на той час вдома були батько, мати та їхній дорослий син, почали чинити опір нападникам і кликати на допомогу. Горе-розбійники намагалися втекти, проте двоє з них були затримані співробітниками поліції, місцеперебування третього на даний час встановлюється.

Як повідомила прокурор Білопільського відділу Конотопської місцевої прокуратури Юлія Федоренко, 36- та 30-річні зловмисники обґрунтовано підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України, тобто у нападі з метою заволодіння чужим майном, з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я осіб (розбій), вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний із проникненням у житло, їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах