Сьогодні в Сумах простилися з Ольгою Братушкою

Сьогодні, 19 травня, сумчани простилися із начальницею відділу охорони здоров’я міськради Ольгою Братушкою. Вона померла у свій 50-й день народження від тривалої хвороби. Жінку поховали на Баранівському кладовищі.

Управління охорони здоров’я, висловлюючи співчуття, відзначило професіоналізм посадовиці, адже трудовий шлях у медицині пройшла від санітарки до начальника відділу.

Вона добре знала проблеми медицини, постійно вивчала передовий досвід інших областей та країн у галузі охорони здоров’я і впроваджувала у практику. Це була чуйна, порядна людина. Вона самовіддано працювала для покращення медичного обслуговування сумчан. «Ми, лікарі, для пацієнтів, а не пацієнти для нас», – говорила вона”.

Народилася Ольга Володимирівна у 1967 р. в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області. Після закінчення школи трудовий шлях розпочинала санітаркою в центральній районній лікарні м. Новгород-Сіверський. Навчалася у Тернопільському державному медичному інституті. Працювала лікарем-ендоскопістом та завідувачем поліклінікою у Сумській ЦРЛ, заступником головного лікаря Сумської міської клінічної лікарні №5, заступником начальника управління охорони здоров’я, а з 2005 р. – начальником відділу охорони здоров’я Сумської міської ради.

Поділитися в соціальних мережах