Справа педофіла: суд не збільшив розмір застави

Апеляційний суд Сумської області не задовольнив скаргу прокуратури та захисника екс-депутата обласної ради, якого підозрюють у розбещенні неповнолітніх. Сторона обвинувачення просила збільшити розмір застави для чоловіка; адвокат оскаржував рішення про обрання запобіжного заходу.

“Ми просили збільшити заставу, оскільки у виключних випадках застава може бути призначена більшою за верхню граничну межу, передбачену КПК України. Однак апеляційним судом прийнято рішення, яким наша скарга залишена без задоволення. Це рішення набрало законної сили, і прокуратура не має права оскаржувати рішення апеляційного суду”, – сказала у коментарі UA:Суми  прес-секретар прокурора Сумської області Наталя Науменко.

Олексій Назаренко, адвокат Костянтина Борца: “Ті ризики, які заявлялись прокурором щодо можливості переховуватись від слідства, щодо можливості впливати на свідків, потерпілих, вони не знайшли свого підтвердження під час судового розгляду в апеляційному суді. Мій підзахисний повністю співпрацює зі слідством, приймає участь у всіх слідчих діях з  метою об’єктивного і всебічного проведення досудового слідства, щоб повністю спростувати ті підозри, які наразі пред’являються моєму підзахисному”.

Судом першої інстанції чоловіку обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави – 134 тис. грн. Відбулось це в ніч проти 22 вересня. За три дні чоловіка відпустили – за нього внесли гроші. Санкція статті, за якою підозрюють Костянтина Борца, передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах