Справу про нетверезе керування посадовця знову відклали

Вдруге через хворобу відклали розгляд справи про притягнення до адмінвідповідальності за керування автомобілем у нетверезому стані Владислава Павлика – заступника начальника Сумської виправної колонії.

За інформацією, яку отримав суд, чоловік лікується на стаціонарі в одній із лікарень Сум, через це не може бути присутнім на засіданні. Захисники висловили свою думку про неможливість проведення судового засідання без особи, яка притягується до адмінвідповідальності.

Справу відклали на 16 березня.

Нагадаємо, минулого разу справу відкладали через заяву захисника Сергія Рижова про відвід судді Олексія Сибільова, у чому йому суд відмовив. Перед цим справу просили відкласти, аби захисник мав час ознайомитись із матеріалами. Владислава Павлика також підозрюють у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що призвело до тяжких тілесних ушкоджень. Він 9 лютого на пішохідному переході збив 16-річну Карину Житник. Майже три тижні дівчина перебувала у комі.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах