Стало відомо, хто вбив пенсіонерку із Косівщини, нанісши 40 ударів ножем

Стали відомі подробиці  вбивства 66-річної жінки. Нагадаємо, 30 серпня в селі Косівщина Сумського району онук виявив свою бабусі, на тілі якої медики нарахували близько 40 ножових поранень.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, проведеними оперативно-розшуковими заходами поліції вдалось встановити та затримати особу, яка обґрунтовано підозрюється у скоєнні вказаного злочину. Ним виявився 36-річний житель Полтавської області, який у м. Суми був проїздом.

Чоловік не встиг на останній автобус до Гадяча, тому вирішив переночувати на залізничному вокзалі. Щоб дізнатись маршрут, він підійшов до незнайомої йому жінки, яка на зупинці громадського транспорту чекала автобус. Дізнавшись, що чоловікові ніде заночувати, жінка запропонувала йому власне помешкання, й вони разом вирішили в с. Косівщину, де проживала потерпіла. А вже на ранок її закривавлене тіло знайшли родичі, також з будинку зникли гроші.

Як повідомив заступник керівника Сумської місцевої прокуратури Володимир Мороз, на даний час чоловікові повідомлено про підозру в умисному вбивстві, оскільки раніше підозрюваний вже скоював аналогічний злочин, його дії кваліфіковано за п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України. За клопотанням прокуратури його взято під варту, особі загрожує від 10 років до довічного позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах