Стало відомо про підтасовку результатів конкурсу на призначення керівника “UA:Суми”

Сумчанка Ольга Бражник повідомила про підтасовку результатів конкурсу на заміщення посад менеджерів та продюсерів регіональних філій суспільного мовлення. Про це вона знає не з чуток – сама брала у ньому участь і зробила висновки щодо чесності ухвалених рішень.

На своїй сторінці у Фейсбуці Ольга пояснила, що спочатку від претендентів вимагалася наявність вищої економічної або юридичної освіти, але незадовго до закінчення прийому документів цей пункт без додаткового оголошення змінили.

“Я сьогодні постила посилання на сторінку пана Зураба Аласанії, де були опубліковані результати конкурсу на заміщення посад менеджерів та продюсерів регіональних філій суспільного мовлення. Репост супроводжувався моїм коментарем про порушення процедури проведення конкурсу, а саме – зміна умов конкурсу в частині освітніх вимог до кандидатів. Пост зник. Ні, я не передумала і не видалила його. Власник сторінки з посиланням забанив мене з цілком очевидних причин. Якщо хтось сподіваєтся, що мені буде ліньки повторити сказане – то хтось помиляється.

Порушення мало місце: спочатку були поставлені вимоги до кандидатів про наявність вищої економічної або юридичної освіти. За кілька днів до завершення прийому документів умови було змінено на наявність вищої освіти без вказування профілю. Про це не було додаткового оголошення у встановленому законодавством порядку. (Так, я маю скріни до і після редагування переліку вимог).

Це говорить про одне – була мета завести на якусь із посад претендента, у якого нема відповідної освіти і не дати розширитись колу набувачів посад. Хто б це міг бути? В кого є посилання – киньте в коменти, подумаємо разом”.

Також читайте: Сергей Пушко: за назначением Такула стоит нардеп Медуница

Директором “UA:СУМИ” став активіст Такул, який не має досвіду в журналістиці

Поділитися в соціальних мережах